Finanza

You are here ÚVĚRY A PŮJČKY Půjčky První půjčka ZDARMA

První půjčka ZDARMA

Potřebujete si půjčit do výplaty a stačí vám jen pár tisíc? Můžete si požádat o výhodnou krátkodobou půjčku, navíc s prvním vyřízením zdarma. To co si půjčíte, to také vrátíte. Bez jediné koruny navíc.

Rychlé vyřízení

Půjčky do výplaty jsou oblíbené hlavně pro rychlé a snadné vyřízení on line. Jde o půjčky z nebankovního sektoru, které nabízí v České republice hned několik prověřených institucí.

Je zvykem, že za vyřízení jakékoliv půjčky se platí vždy určité poplatky, a to jak u nebankovních společností tak i u bank. To ale neplatí vždy, hlavně u rychlých půjčky, známých také pod názvem finské půjčky. Poslední dobou se čím dál častěji můžete setkat s nabídkou na první vyřízení půjčky ZDARMA.

Půjčka do výplaty první zdarma

Tento žádaný produkt nabízí získat půjčku, cca na 30 dnů a zaplatit jen půjčenou částku, nic navíc. Tento způsob půjčování je určitě lákavý, ale platí pouze pro nové klienty, kteří si o takovou půjčku zažádají poprvé. Takže pokud si klient půjčí podruhé nebo opakovaně, bude muset už za půjčku zaplatit včetně úroků.

Podmínky a vyřízení:

O rychlou půjčku si může požádat každý, kdo splní určitá kritéria: věk nad 18 let, trvalé bydliště v ČR, který se prokáže dokladem totožnosti a svými příjmy. Podmínky pro žadatele jsou mírné a počet schválených žádostí je poměrně vysoký. Pro společnosti, které půjčky poskytují je nejdůležitějším kritériem pro schválení, schopnost žadatele půjčku splatit.

Výhody a nevýhody půjčky první zdarma

Výhodu této půjčky je rychlost vyřízení a bleskový převod prostředků na váš účet, bez nutnosti shánět ručitele a zástavu. Vyřízení je snadné, pomocí online vyplněné žádosti a potvrzení sms zprávou. Nabídek na vyřízení je dostatek a vybere si snad každý.

Všechno má své pro a proti. Je nutné upozornit i na nevýhody rychlých půjček. Zdarma získáte pouze první půjčku u dané společnosti. Pokud by jste potřebovali půjčit opakovaně, za půjčku už zaplatíte. Vždy půjde o menší částky do 10 000 Kč se splatností do jednoho měsíce. Po uplynutí této doby vám budou naúčtovaný příslušné sankce.