Finanza

You are here FINANČNÍ RÁDCE

Finanční rádce

Exekuce v důsledku nesplacení půjčky

Ztráta majetku, rodiny i střechy nad hlavou... smutný, ale dennodenní scénář těch, kteří si neuváženě půjčili a dostali se splácením do problémů. Po prvotním šoku z nenadále situace přichází vystřízlivění ve formě exekutora, který přichází se soudním příkazem v ruce do domácnosti věřitele. Exekutor je pověřen zabavit majetek a to do výše hodnoty dlužné částky plus soudní náklady, které tvoří odměnu úředníkům, znalcům a exekutorům.

Jak se (ne)dostat do registru dlužníků?

Registr dlužníků eviduje osoby, které mají, či v minulých několika letech měli nějaký dluh. Může jít o standardní bankovní půjčku, nebankovní úvěr či dokonce nesplácení energie či poplatků spojených s dalšími službami.

Peníze na internetu

Prakticky každý, kdo surfuje na internetu narazil na nějaké informace o tom, jak rychle a snadno vydělat peníze. Často jde o velice neseriózní nabídku, která nemá s regulérní prací nic společného, ale dá se narazit i na docela slušnou společnost a práci.

Finanční pordenství

finanční poradenství

Finanční rádce je jedinečnou možností, jak snadno a rychle získávat užitečné rady a návody ohledně rodinných a podnikových financí. Nechte se pravidelně informovat o novinkách ve světě zákonů, politických rozhodnutí a finančních novinek. Jedinečný finanční rádce vám ukáže, kde jsou skulinky a kde se dají ušetřit nemalé prostředky.