Finanza

You are here FINANČNÍ RÁDCE Finanční pordenství

Finanční pordenství

finanční poradenství

Finanční rádce je jedinečnou možností, jak snadno a rychle získávat užitečné rady a návody ohledně rodinných a podnikových financí. Nechte se pravidelně informovat o novinkách ve světě zákonů, politických rozhodnutí a finančních novinek. Jedinečný finanční rádce vám ukáže, kde jsou skulinky a kde se dají ušetřit nemalé prostředky.

Možnosti finanční pomoci

Finanční rádce přináší pravidelné informace ze světa bankovnictví, burzy a finančních trhů obecně, abyste mohli i vy jednoduše sledovat aktuální dění a dokázali se správně rozhodovat. Ne každá investice, kam směřují davy lidí je výhodná. Ne každé riziko je nutné podstupovat.

Finanční novinky snadno a rychle

Finanční rádce informuje o aktuálních novinkách a připravovaných změnách, které mohou ovlivnit vaši peněženku. Buďte dopředu připraveni na změnu sazeb, úrokových měr, stavebního spoření a dalších produktů, které se vás bezprostředně týkají. Aktuální novinky i podpultové informace. To vše finanční rádce přináší. Získejte náskok před finančně méně informovanými spoluobčany a využijte tuto výhodu ve svůj prospěch.

Dobrá rada nad zlato

Finanční rádce přináší i rady, které produkty jsou aktuálně zajímavé, a které nikoliv. Nejsem žádní zprostředkovatelé finančních produktů, takže naše hodnocení je absolutně nezávislé. Žádný produkt nikomu nevnucujeme a snažíme se svými argumenty zlepšovat informovanost a finanční gramotnost českého národa. Pokud totiž člověk uchopí zodpovědnost za své peníze pevně do rukou, vyhneme se nikdy nekončícím problémům s exekutory, vystěhováním či zabavováním majetku. Informace jsou to nejcennější, co od nás můžete získat. Přijměte je a bude se vám i vaší peněžence lépe dýchat.