Finanza

You are here ÚVĚRY A PŮJČKY Půjčky Půjčky pro každého

Půjčky pro každého

Ať už podnikáte nebo jste vyznavačem zaměstnaneckého poměru, pravděpodobně se vám aspoň jednou v životě stane, že si budete potřebovat půjčit peníze. Rychle zapomeňte na nebankovní půjčky a raději si projděte nabídku renomovaných bankovních ústavů.

Jen ty vám garantují férové podmínky a hladký průběh splácení bez nepříjemných překvapení.

Půjčky pro fyzické osoby

Fyzické osoby si už dnes mohou půjčovat bez ručitele, snadno tak získáte potřebné peníze, aniž by o tom věděl kdokoliv v rodině. Dobře si ale předem spočítejte, jak vysokou měsíční splátku můžete měsíčně dávat bance, abyste na ni vždy měli. K tomu poslouží internetové kalkulačky. Při nastavení dvou základních kritérií – výše půjčky a doby splácení – velmi rychle zjistíte, jak vysoká bude měsíční splátka, kolik budou činit úroky a kolik dohromady za půjčení peněz zaplatíte. Tento typ úvěru se nazývá rychlá půjčka, a to proto, že peníze do výše až 600 000 Kč můžete mít k dispozici do dvou pracovních dnů.

Podnikatelské prostředí se bez půjček neobejde už vůbec. Je jedno, jestli své podnikání právě rozjíždíte a potřebujete peníze půjčit na vybavení kanceláře nebo jestli jste se dostali do fáze, kdy firmu bez dalších investic nedokážete posunout dál. V tomto případě skvěle poslouží podnikatelské úvěry. I zde platí, že je lepší se obrátit na banku než na jakoukoliv firmu bez zázemí velkého bankovního domu. Dnešní podnikatelské půjčky už se dokonce obejdou bez osobní návštěvy banky, ručitele i nutnosti mít v dané bance vedený běžný účet. Banky už se nebrání ani předčasnému splacení úvěru, a to bez jakýchkoliv sankcí.

Půjčky pro firmy

Tím, jak se podnikatelské prostředí v České republice rozvíjí, přicházejí banky se specifičtějšími produkty půjček. Lékaři a zubaři kvitují možnost využít půjčku ve výši až 1 milion korun za velmi výhodných podmínek, mezi které patří třeba nulové poplatky za posouzení úvěru a vedení úvěrového účtu. Nikdy ale při půjčování peněz nezapomínejte na zlaté pravidlo – než kamkoliv půjdete, podívejte se pořádně na internet, jaké produkty banky aktuálně nabízejí. Třeba zjistíte, že na vás někde čeká úvěr šitý na míru.