Finanza

You are here ÚVĚRY A PŮJČKY Půjčky SMS půjčka

SMS půjčka

SMS půjčka je specifický druh úvěrování, kdy k celé vyřízení žádosti postačí internet a mobilní telefon. Někdy se SMS půjčce říká Finská půjčka či Ferratum půjčka.

To podle jednotlivého poskytovatele a především místa, odkud k nám SMS půjčka fakticky přišla.

Vyřízení SMS půjčky

SMS půjčka je velice jednoduchá. Stačí vyplnit jednoduchý online formulář. Následně je SMS půjčka zpracována a vám na mobilní telefon přijde informace o možné půjčce a další detaily. Jednoduchým potvrzením pak půjčku získáte. Peníze vám přijdou obratem. Prostřednictvím poštovní poukázky či převodem na účet.

První SMS půjčka

První půjčku je potřeba si nechat zaslat na adresu, jde o to, aby si poskytovatel ověřil, že získal pravdivé informace. Při řádném splacení SMS půjčky si již můžete nechat zasílat půjčku na účet a peníze tak máte k dispozici opravdu obratem. Díky tomu pak následně můžete o půjčku zažádat podstatně efektivněji a peníze získáte převodem na účet prakticky okamžitě.

Velikost SMS půjčky

SMS půjčka začíná na několika málo stokorunách a při opakovaných žádostech můžete získat až 10 000 Kč pro své potřeby. Jelikož jde o neúčelovou nebankovní půjčku, je použití finančních prostředků pouze na vás. Jak s nimi naložíte, záleží skutečně a pouze na vašem rozhodnutí. SMS půjčka tak dokáže vyřešit akutní finanční problémy prakticky všeho druhu bez rozdílu.