Finanza

You are here ÚVĚRY A PŮJČKY

Úvěry a půjčky

První půjčka ZDARMA

Potřebujete si půjčit do výplaty a stačí vám jen pár tisíc? Můžete si požádat o výhodnou krátkodobou půjčku, navíc s prvním vyřízením zdarma. To co si půjčíte, to také vrátíte. Bez jediné koruny navíc.

Úvěrová kalkulačka

Úvěrová kalkulačka je jednoduchý nástroj na výpočet výše úroku z úvěru. Stačí zadat několik málo informací a žadatel o úvěr okamžitě zjistí, kolik za půjčené peníze bude pravidelně měsíčně splácet. Některé kalkulačky fungují i na principu zadání úroku a následného výpočtu. Vždy záleží na žadateli, co přesně od úvěrové kalkulačky chce.

Kreditní karta bez příjmu

Kreditní karta bez příjmu je zajímavým finančním produktem, který je možné využívat k nákupům zboží či služeb a až zpětně za ně platit. Hlavní výhodou kreditní karty bez příjmu je její rychlost vyřízení a celková jednoduchost.

Modifikované formy leasingu

Leasing není pouze dlouhodobý či krátkodobý pronájem movitých věcí, ale může s sebou přinášet i zcela specifický druh financování majetku, který výrazně usnadňuje podnikatelům jejich situaci.

Americká hypotéka

Americká hypotéka

Americká hypotéka je klasická neúčelová půjčka, kterou může její majitel využít téměř na cokoliv. Jediným rozdílem od klasické půjčky představuje u americké hypotéky fakt, že za ni musí její nabyvatel ručit nemovitostí.

Jak správně používat kontokorent

Stává se vám někdy, že do výplaty jen těžko vycházíte s penězi nebo nevyjdete vůbec? Přemýšlíte, kde vzít nějakou tu rezervu pro nečekané výdaje a mít lepší pocit finanční jistoty? Pokud se vám nedaří naspořit si nějaké peníze každý měsíc bokem, nebo sice ano, ale rádi byste měli i jinou jistotu, mohl by pro vás být zajímavý kontokorent.

Úvěrové podvody

Úvěrové podvody jsou v každé době velice aktuálním tématem. Již ve středověku docházelo k obcházení zákona, pokud se jednalo o nějaké nekalé prakticky s financemi. V dnešní době nejsou úvěrové podvody ničím neznámým.

Kreditní karty

kreditní karta

Kreditní karty jsou dnes již standardně používanými platebními prostředky. Při správné terminologii však kreditní karty představují takovou formu financování, kdy majitel kreditní karty nemá na účtu své peníze, ale čerpá jakýsi limit své kreditní karty.

Konec leasingu fyzických osob

Leasing patřil a určitě patří k nejzajímavějším formám při firemním financování vozidel. S novou úpravou zákona však začínají leasingové společnosti couvat. Ne přímo v oblasti společností, ale v oblasti fyzických osob.